liczba osób
  • 1 osoba
  • 2 osoby
  • 3 osoby

Let Me Out

Zniżka dla Gości Hotelu Europa - okaż kartę do pokoju i ciesz się 10% rabatem  

Let Me Out

12:00 - 21:15 Poniedziałek - Piątek
10:30 - 21:15 Sobota - Niedziela

Let Me Out jest nową, formą rozrywki polegająca na wykorzystaniu swoich umiejętności takich jak spryt, spostrzegawczość oraz inteligencja. Celem gry jest wydostanie się z pokoju za pomocą wskazówek i łamigłówek tam ukrytych. Gra przewidziana jest dla zespołów 2-4 osobowych ale jeżeli czujesz się na siłach - możesz podjąć wyzwanie samodzielnie. Przygotowaliśmy dla was trzy oddzielne pokoje całkowicie różniące się od siebie wyglądem oraz rodzajem zagadek. Każdy przedmiot może być wskazówką, analizuj wszystko, co widzisz.
Ekran odlicza czas który płynie nieubłaganie. Masz 60 min aby przebrnąć przez serie zagadek i łamigłówek ukrytych w pokoju. Cel jest oczywisty ale nie taki prosty- znajdź klucz i wydostań się.

Emocje i adrenalina, która towarzyszy rozgrywce Let Me Out nie ma nic wspólnego ze strasznymi efektami specjalnymi, przerażającymi momentami itp. scenami znanymi z horrorów. Poziom emocji podnoszą zagadki, które musicie rozszyfrować. Pamiętajcie, upływający czas działa na wasza niekorzyść!

Adres:
Lublin, ul. Złota 6
http://lublin.letmeout.pl

Prestige Club Dołącz do programu prestige club Najniższe ceny dla członków programu lojalnościowego.
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij